Inne Choroby Przenoszone Drogą Płciową: Kto Powinien Upaść?

No Comments

Nie, chorób przenoszonych drogą płciową nie zawsze dużo zdrady. Niektóre, cichcem, może nawet milczeć przez wiele lat. Sens … zanim puzzle zbyt szybko.Inne Choroby Przenoszone Drogą Płciową: Kto Powinien Upaść?

“Oszukałeś mnie, ty mi go dałeś?”

Podejrzenia, wątpliwości, zazdrość, agresja nie na spotkanie, a wy mądry, jak gołąb na plaży, i twój towarzysz idziemy.

“Większość bakterii przenoszonych przez kontakt seksualny mogą być przekazane tygodni, miesięcy lub nawet lat temu, i pojawiają się późno” – wyjaśnia Dr ” Sylvain, ginekolog w Robert-Debra szpitalu w Paryżu, i współautor książki “seks i uczucia” (Albin Michel), dwóch chorób, infekcje przenoszone drogą płciową (STD): opryszczka narządów płciowych , które mogą rozwijać się przez wiele lat z niskim poziomem hałasu , czasami natknąć się na początku swojego życia seksualnego.

Ostatni wyzwalacz precancerous dziesięć lub dwadzieścia lat później. Jeśli lekarz nie wyjaśnia i nie relatywizowania sytuacji, wierna kobieta może myśleć, że jej towarzysz zaraził ją, a ostatni może, z kolei, wyobraź sobie, że jej partner miał pozamałżeńskie. Chociaż ona już była nosicielem wirusa, nie wiedząc o tym. ”

Wniosek: jest to dość ryzykowne udział w śledztwach prowadzonych przez policję, aby dowiedzieć się, kto, kiedy i jak.

Opryszczki narządów płciowych, East, który ukrywa jej gra dobrzeOpryszczki narządów płciowych, East, który ukrywa jej gra dobrze

O tym poinformował mrowienie, pieczenie, pęcherze i swędzenie : objawy, które powinny skłonić cię udać się bez zwłoki. Za nimi idą lokalne bólu, czasem jasny i zaczerwienienia, pęcherzyki, a następnie pojawienie się skórki.

“U kobiet od 50 do 60% od opryszczka nie jest diagnoza, pomimo porażki” – mówi dr Jean Marc Bobo, dyrektor departamentu East w Alfred Fournier instytutu w Paryżu. Aby avium lub zwykłe podrażnienie, lub dlatego, że pacjent nie może dostać się na spotkanie dość wcześnie ze swoim ginekologiem. Drążek trwa cztery lub pięć dni, uszkodzenia goją się w samotności. nic”.

U człowieka, ogniska mogą być umieszczone na poziomie penisa, pod włosami łonowymi, czasami w jądrach. Są one również złudne i może prowadzić do niewinnej przycisku. Porażka czasami całkowicie brakuje i dlatego partner jest nosicielem wirusa, nie wiedząc o tym. Ale ostatnio, nawet niewidoczne,

Wynik: jeden może cierpieć z powodu opryszczki narządów płciowych, podczas gdy zanieczyszczone partner nigdy nie zrobił kryzys.

W przypadku widocznych uszkodzeń, prezerwatywa chroni tylko to, co on obejmuje , więc im pozostaje, niestety, nieskuteczne w dziwacznych sytuacji. Zakażenie się stanie, jeśli ćwiczysz miłość do nurkowania lub być w stanie łatwo nanieść warstwę tynku. Amerykanie bardzo radykalne w tej sprawie, zalecamy ciężka artyleria: rękawice do masturbacji jeśli opryszczka na poziomie palców, przezroczysta folia spożywcza do zabudowy między wargi do seksu oralnego w przypadku zit podniosła się temperatura w ustach lub na seks, prezerwatywy przy lokalizacji nowotworów na penisie, nawożenie, jeśli znajduje się on w zamkniętym pomieszczeniu. Komentarze dla amatorów!

“Jedno jest pewne: im więcej ups dostaniesz, tym bardziej, czy to jest zaraźliwe ,” Doktor Bobo ostrzega: “kobieta lub mężczyzna, który inicjuje jeden lub dwa serca rocznie zaraża się tylko w momencie tych kryzysów. unikać współżycia seksualnego przed upadkiem strupki lub zakładać. jednak człowiek, który twierdzi, że ponad sześć rocznych kryzysu jest potencjalnie zakaźny cały czas , ponieważ wirus przelał w swoich narządów płciowych płynów, więc zupełnie niewidoczne . To wystarczy, aby uniknąć raportów do deski jesienią lub zakładać. Z drugiej strony, człowiek, który deklaruje ponad sześciu corocznych wypłat potencjalnie zakaźny cały czas, ponieważ wirus jest wydzielany w płciowych płynów w całkowicie niewidoczny sposób. To wystarczy, aby uniknąć raportów do deski jesienią lub zakładać. Z drugiej strony, człowiek, który deklaruje ponad sześciu corocznych wypłat potencjalnie zakaźny cały czas, ponieważ wirus jest wydzielany w płciowych płynów w całkowicie niewidoczny sposób.

Leczenie: jedna Tabletka dziennie Valacyclovir w ciągu kilku miesięcy. Pozwala to wyeliminować wstrząsy i bardzo mocno ogranicza zarazy. “Jest oczywiste, że jeśli oboje partnerzy już opryszczka (rozpoznano na podstawie analizy krwi), te środki ostrożności stają się bezużyteczne.”

uszkodzenia, które mogą pojawić się po latachuszkodzenia, które mogą pojawić się po latach

Wirusy człowieka może powodować dwa rodzaje porażek, albo głęboko w szyjkę macicy lub powierzchniowo czynne, w postaci brodawek, znany również jako “kogut grzebienie”.

Były może stać się nowotworowej, ten ostatni nie zawsze korzystnych. Ale w obu przypadkach ryzyko zakażenia jest ogromna i przejawach może się zdarzyć lat lub nawet lat po zakażeniu.

Jak lekarz Bobo uwagi, “zawsze jest miło widzieć kochanka przejawiać się w postaci uszkodzeń, nawet jeśli on przekonuje w wierność swojego partnera.”

Uszkodzenia te powinny być wyłączone u obu partnerów, nawet jeśli są one łagodne .

Niech mężczyźni być pewni, jeśli zostawią: w ogóle, kiedy mówią o peniscopy, aby pokazać jakieś uszkodzenia, są to wyobrażałem, że zostaną one wprowadzone, aby ich narzędzie w penisie, i to już na granicy dyskomfortu. W rzeczywistości, to jest po prostu szczotka podłoga z trochę kwasu octowego (rozcieńczony ocet) i zobacz w lupę pod kątem podejrzanych znamion. Jeśli ma porażki, to lekarz będzie je zniszczyć, aby chronić swojego partnera i uniknąć zanieczyszczania ich, jeśli zostały już przetworzone.

“Niestety, u kobiet, usuwanie ognisk nie jest ubezpieczeniem od wszystkich ryzyk” – mówi Jean-Marc Bobo. “Wirus może utrzymywać się przez wiele miesięcy lub lat po dobrze wykonanej leczenie laserowe i ponownie pojawiają się bez dalszego zanieczyszczenia.”

Tak, znowu, nie ma potrzeby, aby przejść i winić innych. Lęk jest chyba z siebie!

Categories: Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *