Rak piersi: “jak tak dalej kochać siebie”

No Comments

On bez ostrzeżenia, i wszystko popsuć. Widzieli się chory, amputowano od piersi i część ich kobiecości, ich pragnienia często też. Trzy kobiety świadczą o ich zaciętej walce z rakiem piersi i ich rekonstrukcji.

Zrobili ogromny przejście: ogłoszenie o choroby, operacje piersi , chemioterapia … oni uważali się schudnąć, zmienić swoją skórę, twarz, stracił swoje włosy, włosy, brwi, często ich libido . I jeszcze: oni nigdy nie chcieli się od tego i czuję się kobietą, i noclegi z całą swoją siłą na ich wyświechtane ciała.

Martin, 44 : “wiem, że najpiękniejszy okres w moim życiu seksualnym”Martin, 44 : "wiem, że najpiękniejszy okres w moim życiu seksualnym"

Ja nawet nie piersi, bez zasad, doktor mama wskazała palcem na mnie i powiedział: “Jesteś dziewczyną, trzeba być ostrożnym. Moja mama zmarła na raka piersi, na 42, moja babcia w wieku 39 lat. Powiedziałem sobie: “piorun nie trafi trzy razy w jednym miejscu. Upadła w kwietniu 2009 roku. Ten nowotwór jest “obcy”, którzy chcieli mnie zjeść, zjedz moją rodzinę. Poszedłem na wojnę. Powiedziałem: “polanę”. “

Pamiętam swój pierwszy fizyczny szok po rozpoczęciu chemioterapii: kiedy odkryłem, że wszystkie dno mojej twarzy zwiotczała, sucha, pokryta małych kurek.

To była bardzo agresywna, zajęło mi dziesięć lat, w dobry.

Bałam się. Na próżno myślałem, że nie byłem chory, byłem. Produkty chemii działał . Nowotwór zaatakował moją twarz, a twarz to nasza indywidualność. Zawsze byłem bardzo ostrożny sam, i tam nic nie mogłem zrobić. Wziąłem mój samochód i pojechał na spotkanie z moją kosmetyczką koleżanki. “Jak znajdę moja skóra?” – Nawilża, uzbroić się w cierpliwość. “

Kazałem wszystkich kremów przeciw zmarszczkom. Robiłem wiele wysiłku, aby przygotować się, aby wrócić tam, gdzie byłem wcześniej. Utrata kobiecości był dla mnie etap przejściowy. W przyszłości, uzdrowienie. Miałam bardzo długie włosy, do dolnej części moich pleców. W dzień jej siedem lat, moja kuzynka powiedziała mi: “ja chcę tego samego. Wiedziałem, że przez osiem dni nie stał nikt.

Moja kobiecość został złożony w moje włosy.Moja kobiecość został złożony w moje włosy.

Gdy onkolog zobaczył ją, spojrzała na sekretarza i od razu przepisał perukę . Podszedłem orange i kupiłam czerwoną sukienkę. Ja u fryzjera, ogolony . Powiedziałem sobie: “jestem niczym. Obliczyłem, jak długo szli z powrotem. Ja jeszcze później.

Mężczyzna nigdy więcej nie widziałam, kto mieszkał za granicą, wrócił do mnie, kiedy wiedział, że byłem chory. “To nie twoje włosy, co się liczy, to twoje życie. Spał ze mną dzień przed operacją … kobiecość też w oczach innych. Przeżyłem najwspanialszy okres w moim życiu seksualnym. Miałem chęć. Był tak szczęśliwy, że żyję, że pokazał mi miłość. Gdy ktoś cię dotyka, jakby jesteś najpiękniejsza na świecie, ty w to wierzysz. Spojrzał mi w oczy, trzymał mnie za rękę, dotknął mojego raka. Chciał go dotknąć.

Ponieważ moje piersi przeszedł zniekształcenia, jest to trudniejsze niż inne, ale to i tak moje.

To nie moja pierś, która określa, kim jestem.

Skończyłam wszystkie swoje zabiegi na ul. 1 maja 2010 roku. Jak kobieta, kupiłem i nie stracił nic. Co się zmieniło, to moje relacje z moją rodziną . Jest o wiele więcej stron, niż wcześniej. Chcę dać im wspomnienia. Walczyłam z wrogiem, ale wiem, że nie zniszczyło go.

Categories: Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *